Selçuk Çiçekçi

Selçuk çiçek siparişlerinizi kredi kartına taksitle ödemek,siparişinizin fotoğrafını görebilmek,güvence ile alışveriş yapabilmek mi istiyorsunuz ? Öyleyse doğru adrestesiniz.Selçuk çiçekçi firmamız size her türlü güvenceyi vererek çiçek siparişlerinizi hazırlıyor,dilerseniz fotoğrafını size gönderiyor ve adrese teslim ediyor.

Selçuk çiçek siparişi için firma seçimi

Selçuk ilçemize sipariş vermek istiyorsanız , bizim tavsiyemiz yerel çiçekçileri tercih etmenizdir.Büyük firmalar komisyon ile çalışır ve gerçek çiçekçilere daha uygun fiyata daha iyi çiçek hizmeti alabilirsiniz.Biz sitemizde en şık çiçek konseptlerini uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz.Fiyatlarımız hizmet kalitemizin karşılığıdır.Ucuz fiyat , hizmetten ödün vermek demektir. İyi hizmet için fiyattan ödün vermiyoruz.Ayrıca selçuk çiçek firmamız ,sıcak ve içten yaklaşımı sizleri karşılamakta,her konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimiz , sonraki siparişlerini de bizden vermekteler.Çünkü ilk siparişlerinde memnun kalıyorlar.Biz bunun önemini biliyor ve her müşterimize ayrı özen gösteriyoruz.Bizim için selçuk çiçek siparişi veren her müşterimiz önemlidir ve en iyi hizmeti hak etmektedir.

Selçuk çiçekçi , sizlere farklı ürünler de sunuyor

Firmamızın asıl hizmet kategorisi elbette çiçektir.Ancak ekibimizi büyüterek sadece çiçek değil,kişiye özel hediyelik ürünler alanında da hizmet sunmaya başladık.Artık tişört baskı , puzzle baskı gibi üzerine fotoğraf baskı yaptırabileceğiniz ürünler de hazırlıyoruz.Sitemizde kişiye özel kategorisinde bu ürünleri görebilirsiniz.Bu ürünler kargo ile sizlere veya istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır.İş yoğunluğuna göre 1 gün veya 3 gün içerisinde kargoya verilmektedir.Selçuk çiçekçi firmamız her alanda hizmet kalitesini iyileştirerek sizleri ve sevdiklerinizi mutlu etmek için çalışıyor.

Selçukta Çiçekçi